2426/899
Kai Führer (f. København 1940, d. 2016)
“Mercy, mercy, mercy”. 1982. Sign. med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 47×38.
Dette emne handles i fuldmoms
Mindre krakeleringer samt afskalninger.
Moderne kunst og design, 25. juni 2024
Vurdering
Hammerslag