2119/502
Peter Linde Busk (f. København 1973)
“And it don't matter...”. Sign. på bagsiden Busk 08. Olie på lærred. 80×60.
Original stand.
Moderne kunst og design, 11. maj 2021
Vurdering
Hammerslag