534/608
Hans Agersnap (f. Ansager 1857, d. Brørup 1925)
Vinterlandskab med skovsø. Sign. Hans Agersnap. Olie på lærred. 50×65.
Malerier, 24. august 2005
Vurdering
Hammerslag
12 bud