2103/575
Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010)
To kompositioner. Begge sign. Corneille samt nummereret 118/200 og XXII/XXVT. Litografier i farver. Bladstørrelse 52×66. Uindrammet. (2)
Original stand.
Moderne kunst og design, 19. januar 2021
Vurdering
Hammerslag