12033/​44

Et par engelske Wing Chairs med betræk af brunt skind. 20. årh. (2).

Brugsslitage og mindre huller, bl.a. på armlæn.

Kunst, antikviteter & design, 13. august 2020

Vur­dering

4.000–5.000 DKK

Hammerslag