12124/40
En lille samling sølvrammer, 19.årh. sidste halvdel. Udskåret træ med bladsølv og shellak. Alle med glasbog bagpap. 36×26,5–36×37. (3)
Alle med fin patina. Mindre afslag og skrammer.
Kunst, antikviteter & design, 17. juni 2021
Vurdering
Hammerslag