12015/​115

Heinz Schwarz

Figurkomposition. Sign. Schwarz. Relief af bronze nr. 0639/2500. 24,5×16,5.

Alm. patina.

Kunst, antikviteter & design, 9. april 2020

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag