12015/115
Heinz Schwarz
Figurkomposition. Sign. Schwarz. Relief af bronze nr. 0639/2500. 24,5×16,5.
Alm. patina.
Kunst, antikviteter & design, 9. april 2020
Vurdering
Hammerslag