12137/​49

Jean Cocteau (f. Maisons-Laffitte 1889, d. Milly-la-Foràt 1963)

L'Aigle de deux Tetes I & V. Usign. To litografier i farver, 1957. Trykt af Mourlot. Bladstørrelse 22×15. Rammemål 33×23.

Rammen med skrammer.

Kunst, antikviteter & design, 16. september 2021

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag