12137/49
Jean Cocteau (f. Maisons-Laffitte 1889, d. Milly-la-Foràt 1963)
L'Aigle de deux Tetes I & V. Usign. To litografier i farver, 1957. Trykt af Mourlot. Bladstørrelse 22×15. Rammemål 33×23.
Rammen med skrammer.
Kunst, antikviteter & design, 16. september 2021
Vurdering
Hammerslag