2342/​7620

Christoffer Munch Andersen (f. Helsingør 1979)

“Barbie”, 2016. Sign. på bagsiden Christoffer Munch Andersen. 30×30. Uindrammet.

Proveniens: Galleri Franz Pedersen, Horsens.

Samtidskunst, 17. oktober 2023

Vur­dering

20.000–25.000 DKK

Hammerslag