1532/962
Sven Dalsgaard (f. Randers 1914, d. sst. 1999)
“Der til og ikke længere”. Sign. Sven Dalsgaard 1961 samt stemplet SD. Objekt af pap og tråd. Maks. H. 13,5. L. 8,5. B. 6,5.
Mindre håndteringsmærker og en side med fold og delvis brud på pappet.
Moderne kunst og design, 4. august 2015
Vurdering
Hammerslag