2138/311
Fem Indiske betel nøddeknækkere af metal. 20. årh. L. 12–22 cm. (5)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. september 2021
Vurdering
Hammerslag