12137/12
Victor Vasarely (f. Pecs 1908, d. Paris 1997)
Optisk komposition. Sign. Vasarely, 95/275. Litografi i farver. Lysmål 68×69,5. Rammemål 91×94,5.
Arket med enkelte ridser.
Kunst, antikviteter & design, 16. september 2021
Vurdering
Hammerslag
18 bud