2034/​84

Et par franske Directoire stager af forgyldt bronze og hvidt marmor. Ca. 1800. H. 22. (2)

Fremstår med alders- og brugsspor. Enkelte små afslag.

Ældre malerier, møbler og varia (udskudt), 20. august 2020

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

6.500 DKK

6.500 DKK
6.000 DKK
(Autobud) 5.500 DKK
5.500 DKK
(Autobud) 4.600 DKK
4.400 DKK
4.200 DKK
4.000 DKK