2034/84
Et par franske Directoire stager af forgyldt bronze og hvidt marmor. Ca. 1800. H. 22. (2)
Fremstår med alders- og brugsspor. Enkelte små afslag.
Ældre malerier, møbler og varia (udskudt), 20. august 2020
Vurdering
Hammerslag