12049/123
Ingemann Jørgensen (f. København 1921, d. 1982)
Vinterlandskab. Sign. Ingemann J. 1969. Olie på lærred. Lysmål 70×100. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 3. december 2020
Vurdering
Hammerslag