2048/1327
Jadearmbånd af forgyldt sølv prydet med cabochobslebet jade. L. 20 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Smykker og Fashion, 25. november 2020
Vurdering
Hammerslag
18 bud