2004/589
Artpusher (Søren Vilhelm) (f. 1965)
“Silver feet, no. 2.” Sign. Artpuscher 2008. Mixed media på lærred. 70×162,5.
Minimale krakeleringer. Håndteringsmærker.
Moderne kunst og design (udskudt), 23. januar 2020
Vurdering
Hammerslag
10 bud