12016/89
En dansk Louis Seize ramme af udskåret og forgyldt træ. Ca. 1800. Lysmål 45,5×36. 55×45,5.
Alm. patina. Skrammer og afskalninger.
Kunst, antikviteter & design, 16. april 2020
Vurdering
Hammerslag