2138/811
Italiensk design
Tre væglamper med skærme af børstet stål og sider af hærdet glas. Udført og mærket hos Fabbian. H. 7,5. B. 36. (3)
Stand
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 21. september 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
4 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||