2414/220
Adda Bonfils (f. København , d. Frederiksberg)
“Arbejdslyst”. Sign. AB, 10. juli 1912. Patineret bronze. H. 15. D. 11.
Mindre ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. april 2024
Vurdering
Hammerslag