905/756
John Christensen (f. København 1896, d. sst. 1940)
Parti fra Kapelvej med sporvogn. Sign. John C. Olie på pap. 50×39.
Malerier, skulpturer og grafik, 8. december 2021
Vurdering
Hammerslag