2132/​4819

1935. SPAREMÆRKEBOG. Dateret december 1935 med 14 stk. 20 øre rød Thiele, stemplet Landsfogeden i Nordgrønland. Pæn kvalitet

Frimærker, 15. august 2021

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag