2132/4819
1935. SPAREMÆRKEBOG. Dateret december 1935 med 14 stk. 20 øre rød Thiele, stemplet Landsfogeden i Nordgrønland. Pæn kvalitet
Frimærker, 15. august 2021
Vurdering
Hammerslag
Frimærker, 15. august 2021