11926/37
Gudmund Lyngbo (f. 1925)
Komposition med elefant. Sign. G. Lyngbo 1970. Olie på lærred. 50×34.
Sælger oplyser: Intet at bemærke.
Kunst, antikviteter & design, 29. juni 2019
Vurdering
Hammerslag