2121/254
Et par havefigurer i form af en opsats og en lav vase af patineret kunststen, prydet med ornamentik og puttier. 20. årh. H. 19–53. Diam. 31–47. (2)
Ridser og mærker. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 24. maj 2021
Vurdering
Hammerslag