2022/690
Jiri Georg Dokoupil (f. Krnov 1954)
Kompositon. Sign. Dokoupil, 69/100. Litografi i farver. Bladstørrelse 37×27. Uindrammet.
Moderne kunst og design, 26. maj 2020
Vurdering
Hammerslag