1918/1210
Attachémappe af sort laklæder med aftagelig skulderstrop, udvendig stiklomme, to indvendige rum og stiklomme samt holdere til kort og kuglepenne. H. inkl. håndtag 36. L. 41,5. B. 10 cm.
Fremstår med minimale alders- og brugsspor, herunder enkelte mindre overfladeridser. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 1. maj 2019
Vurdering
Hammerslag
23 bud