2124/7614
Eske Kath (f. Haderslev 1975)
“Interfering Patterns 1”. Sign. Eske Kath, 32/120. Litografi i farver. Udgivet af Edition Copenhagen. Bladstørrrelse 50×34. Uindrammet.
Intet at bemærke. Mint condition.
Samtidskunst, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
18 bud