2447/​131

Régence spejl i ramme af forgyldt træ og gesso, udskåret med muslinger og ornamentik. 18. årh.s midte. H. 68. B.. 40.

Ridser og mærker. Brugsslitage.

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

2.100 DKK

155109 2.100 DKK
901579 2.000 DKK