2125/880
Ubekendt formgiver
Aflang serveringsbakke af massiv, udskåret teak med stjerthanke. Ej stemplet. H. 4,3. B. 22. L. 74.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 22. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
11 bud