2449/834
Jens H. Quistgaard (f. København 1919, d. 2008)
Fire lysestager af messing. Udført og stemplet hos Dansk Designs Denmark, JHQ. H. 23,5. (4)
Bbrugsslitage. Ridser og mærker.
Vurdering