2103/14
Ovalt langbord af patineret fyrretræ med profileret kant og rustik overflade, stående på fire metalben. 20.-21. årh. H. 75. L. 250. B. 127.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021
Vurdering
Hammerslag