2103/200
Miniature nathus af messing og træ, plakette mrk. Sail Away Amsterdam. 20. årh. H. 17 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Løs træ
Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021
Vurdering
Hammerslag