2103/​200

Miniature nathus af messing og træ, plakette mrk. Sail Away Amsterdam. 20. årh. H. 17 cm.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Løs træ

Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

900 DKK

900 DKK
850 DKK
800 DKK
750 DKK