1921/1514
En samling hollandske fliser af fajance, dekoreret i blå med blomstervaser. 19.-20. årh. (52)
Enkelte kanthak. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 23. maj 2019
Vurdering
Hammerslag