2420/​943

Ubekendt design

Et par sengeborde af eg. Top med sort glasplade. Front med nedklappelig dør. H. 59. B. 44,5. D. 34. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og mindre finérafslag.

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

4.800 DKK

1018610 (Autobud) 4.800 DKK
831003 4.600 DKK
1018610 (Autobud) 3.800 DKK
831003 3.600 DKK
1018610 3.000 DKK