2420/943
Ubekendt design
Et par sengeborde af eg. Top med sort glasplade. Front med nedklappelig dør. H. 59. B. 44,5. D. 34. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og mindre finérafslag.
Vurdering
Hammerslag
1018610 (Autobud) | ||
831003 | ||
1018610 (Autobud) | ||
831003 | ||
1018610 |