12115/44
Carla Thonsgaard (f. Ålborg 1922, d. Aalborg 2017)
Komposition. Usign. Nr. hhv. 84/110 og 86/110. Tre litografier i farver. Bladmål 50×45. Uindrammede. (3)
Blyantsstreger på trykkene.
Kunst, antikviteter & design, 15. april 2021
Vurdering
Hammerslag