12043/115
Standur i kasse af rigt udskåret egetræ. Danmark, 19. årh. H. 207.
Småskader. Lodder, pendul og nøgle medfølger.
Kunst, antikviteter & design, 22. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag