2142/326
Russisk familieikon med helgerne Skt. Guri, Skt. Aviv og Skt Simeon. Tempera på træpanel. 19. årh. 31×26.
Mindre krakeleringer. Restaureret.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag