2024/32
Regency kommode af gråmalet træ, svungen front med tre skuffer. 19. årh. H. 86. B. 91. D. 57.
Senere bemaling. Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 8. juni 2020
Vurdering
Hammerslag