2121/72
Ubekendt kunstner
Nøgen kvinde med slør. Usign. skulptur af sort patineret bronze. 20. årh. H. 64.
Ridser og mærker. Hvide pletter.
Ældre malerier, møbler og varia, 24. maj 2021
Vurdering
Hammerslag