2441/9039
Et par havefigurer, løver af kunststen. 20. årh. H. 80. L. 80. D. 34. (2)
Et hjørne er brækket af den ene base medfølger. Brugsslitage. Ridser og mærker.
Vurdering
873991 | ||
912913 (Autobud) | ||
873991 | ||
912913 (Autobud) | ||
873991 | ||
912913 (Autobud) | ||
873991 | ||
912913 |