2033/26
Fransk biblioteksstige af gråmalet træ. Mærket BN Paris. 19. årh. H. 120. B. 123. D. 54.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Senere bemaling.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. august 2020
Vurdering
Hammerslag