12225/8
A. Andersen-Lundby (f. Lundby ved Aalborg 1840, d. München 1923)
Sneklædt skovvej med personer. Sign. Olie på lærred. 39×52. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 23. juni 2022
Vurdering
Hammerslag