2312/7087
Hjelmmaske. Udskåret træ med skorpepatina. Mende, Sierre Leone. H. 37.
Proveniens: Ex. Dansk privatsamling.
Tribal art, 20. marts 2023
Vurdering
Hammerslag
26 bud