2144/​715

Vilhelm Lundstrøm (f. København 1893, d. sst. 1950)

Cirkusklovn. Usign. Betegnet (af en anden). Litografi. Lysmål 36 × 27. Uindrammet.

Papiret er let gulnet.

Moderne kunst og design, 2. november 2021

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag