822/138
Hermann Sondermann, tilskrevet (f. Berlin 1832, d. Düsseldorf 1901)
Forberedelser til bryllup. Usigneret. Olie på lærred. 46×68.
Malerier, 27. september 2011
Vurdering
Hammerslag