2439/9109
Grøn trenchcoat med krave, knapper foran, to lommer og beige ternet for. Længde ca. 98 cm, brystmål 112 cm og ærmelængde 55 cm.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Slitage på kanter. Flere mindre pletter. Størrelsesmærkat mangler. Alle mål er cirkamål.
Vurdering
279804 |