2439/9110
Mørkegrøn trenchcoat med krave, knapper foran, to lommer og beige ternet for. Længde ca. 100 cm, brystmål 92 cm og ærmelængde 52 cm.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Plet midt foran ved højre lomme. Misfarvning på højre skulder. Størrelsesmærkat mangler. Alle mål er cirkamål.
Vurdering
984825 |