12103/255
To burmesiske marionetdukker af træ bemalet i farver, dekoreret med flusser og tekstil. 20 årh. H. 50–60. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 21. januar 2021
Vurdering
Hammerslag