2124/7530
Eddie Martinez (f. Groton, Connecticut 1977, bor og arbejder i Brooklyn, New York)
Komposition. Sign. Martinez 15, 54/65. Originallitografi fra Edition Copenhagen, trykt på Velin d’Arches papir. Bladstørrelse 50×70.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Samtidskunst, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
27 bud