2014/​691

Dansk design

To “Lyngby” vaser af porcelæn, dekoreret med krakeléglasur. H. 15–26. (2)

Almindelig brugsslitage.

Moderne kunst og design, 31. marts 2020

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag